Menu
Your Cart

BEZMAKSAS piegāde pasūtījumiem virs 50 Eur

Atgriezt informāciju

Patērētājs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā, Izņemot MK Noteikumu Nr. 255 22. punktā norādītos gadījumus. Patērētājs nosūta preci atpakaļ interneta veikalam bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc tam, kad nosūtījis interneta veikalam atteikuma veidlapu vai paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu.

 • Atgriešanās process.

  Aizpildiet atgriešanas veidlapu, noklikšķinot šeit
    Jūs iesaiņojat produktu (-us) iepakojumā un nosūtāt atpakaļ uz: Ozo g. 4-310, Vilnius, 08200. LIETUVA
 •   Mēs pārskaitīsim naudu 7 dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas.

  Atgriešanas termiņi.

  •  Jūs varat atgriezt preces 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas.
    Atgriežamajai precei jābūt oriģinālā un nebojātā iepakojumā;
    Pircējam precei jābūt nebojātai;
  •  Produkts nedrīkst būt zaudējis savu komerciālo izskatu (ja tam ir Probācijas palātas nodrošinātais zīmogs, tam jābūt kopā ar to, nekādā gadījumā etiķetes, noņemamā aizsargplēve, nesaskrāpēta virsma, nemainītas sastāvdaļas vai citi elementi utt. var tikt bojāts). Šī prece neattiecas uz bojāta produkta atgriešanas gadījumā. Izmaiņas produkta vai tā iepakojuma izskatā, kas bija nepieciešamas preces pārbaudei, netiek uzskatītas par būtiskām produkta izskata izmaiņām.

  Svarīga informācija:  
  Atgriezto preču piegādes izmaksas netiek atmaksātas.

  Sūdzības / strīdu izšķiršana un EGS platforma

  Aicinām ievērot, ka Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr.524/2013 “Par patērētāju strīdu izšķiršanu tiešsaistē un ar ko groza Regulu (EK) Nr.2006/2004 un Direktīvu 2009/22/EK 14.punktam tirgotāji, kas veic uzņēmējdarbību Savienībā un iesaistās tiešsaistes pārdošanas vai pakalpojuma līgumos, un tiešsaistes tirdzniecības vietas, kas veic uzņēmējdarbību Savienībā, savā tīmekļa vietnē norāda elektronisku saiti uz strīdu risināšanu tiešsaistē (SIT) platformu. Atbilstoši Regulā minētajam, Sabiedrībai ir pienākums Vietnē norādīt atsauci uz platformu: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage, tādējādi informējot patērētājus par iespēju izmantot platformu tiešsaistes strīdu risināšanai.