Mēs augstu vērtējam un aizsargājam jūsu privātumu, tāpēc mūsu mērķis ir sniegt jums pēc iespējas skaidrāku informāciju par mūsu tīmekļa vietnes informācijas vākšanas un izmantošanas principiem. 2016/679 instrukcijas. Šīs konfidencialitātes politikas noteikumi attiecas uz jūsu piekļuvi mūsu sniegtajam saturam un / vai pakalpojumam katru reizi neatkarīgi no tā, kuru ierīci (datoru, mobilo tālruni, planšetdatoru, televizoru utt.) Izmantojat. Ja jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzu, neapmeklējiet mūsu vietni un neizmantojiet mūsu saturu un / vai pakalpojumus.

Datu apstrādātājs:

Personas, kas jaunākas par 16 gadiem, nedrīkst sniegt nekādu personisku informāciju, izmantojot mūsu vietni. Ja esat persona, kas jaunāka par 16 gadiem, pirms personas informācijas sniegšanas jums ir jāsaņem vecāku vai citu likumīgo aizbildņu piekrišana.

Kādi personas dati tiek vākti?

Kur tiek izmantota jūsu informācija?

Informācija tiek izmantota šādiem mērķiem:

Kam mēs varam atklāt jūsu datus?

Informāciju trešajām personām nodod tikai šādos gadījumos:

Kā tiek aizsargāta jūsu informācija?

Personas dati tiek uzglabāti un apstrādāti saskaņā ar tiesību aktos noteiktajām datu aizsardzības prasībām. Mēs esam ieviesuši tehniskus pasākumus, lai aizsargātu visu informāciju, ko vācam pakalpojumu sniegšanas nolūkos. Lūdzu, ņemiet vērā: lai gan mēs veicam saprātīgus pasākumus, lai aizsargātu jūsu informāciju, neviena vietne, tiešsaistes darījums, datorsistēma vai bezvadu savienojums nav pilnīgi drošs. E-veikalā uzstādītais drošības SSL sertifikāts apliecina, ka reģistrēties un iegādāties preces šajā e-veikalā ir droši.

Jūsu tiesības.

Katram lietotājam ir tiesības:

Par citiem jautājumiem varat zvanīt pa tālruni 862716168 vai rakstīt e -pastu. e -pasts: info@onyte.lt

Kādiem nolūkiem tiek izmantoti sīkfaili?

Apmeklējot vietni, visas jūsu darbības tiek ierakstītas sīkfailos, kas saglabā datus par apmeklējumiem un tādējādi palīdz mums identificēt jūs kā vietnes apmeklētāju, ļauj mums uzraudzīt vietnes apmeklējumu ilgumu un biežumu un apkopot statistisko informāciju par vietni datplūsmu, uzvedību, tendences un vietnes uzlabošanu.

Informācija par izmantotajām sīkdatnēm.

Tehnisks. Mēs cenšamies piedāvāt apmeklētājiem modernu, viegli lietojamu vietni, kas automātiski pielāgojas viņu vajadzībām un vēlmēm. Lai to panāktu, mēs izmantojam tehniskas sīkdatnes, kas palīdz parādīt mūsu vietni, palīdz nodrošināt tās funkcionalitāti, izveido lietotāja kontu, piesakās un pārvalda jūsu pasūtījumus. Šīs tehniskās sīkdatnes ir nepieciešamas mūsu vietnes pareizai darbībai

Vārds

Nodrošinātājs

Mērķis

Derīguma termiņš

Tips

CookieConsent

onyte.lt

Standarta sīkfails, ko izmanto, lai atbalstītu lietotāja sesiju.

1 gads

HTTP sīkfails

www_onyte_lv

onyte.lv

Sīkfaili tiek izmantoti, lai uzlabotu personas pieredzi, iepērkoties pa e-pastu. veikalā.

Sesija

HTTP sīkfails

Analītisks. Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai gūtu ieskatu par to, kā mūsu apmeklētāji izmanto onyte.lt vietni. Tādā veidā mēs varam optimizēt un uzlabot mūsu vietni, izprast reklāmas un komunikācijas efektivitāti un nodrošināt, ka joprojām esam interesanti un atbilstoši. Mēs varam apkopot informāciju par jūsu apskatītajām tīmekļa lapām, lapām, no kurām esat atnācis, un saņemtajiem e -pastiem. esat atvēris e -pastus un atbildējis uz tiem, kā arī datuma un laika informāciju. Tas arī nozīmē, ka mēs varam izmantot informāciju par jums un to, kā jūs izmantojat šo vietni, piemēram, apmeklējumu biežumu, klikšķu skaitu uz konkrētu lapu, izmantotos meklēšanas vienumus un daudz ko citu. Mūsu reklāmas kampaņu ietvaros mēs varam izmantot analītiskos sīkfailus, lai uzzinātu, kā lietotāji pārlūko mūsu vietni pēc tam, kad viņiem ir parādīta tiešsaistes reklāma. Tas var ietvert reklāmas trešo pušu vietnēs.

Vārds Nodrošinātājs Mērķis Derīguma termiņš Tips
_ga onyte.lv Sīkdatne tiek izmantota, lai identificētu personu neatkarīgi no tā, vai tai ir lietotāja konts, vai tā izmanto dažādas pārlūkprogrammas vai tamlīdzīgi. Sīkfaili tiek izmantoti, lai uzlabotu personas pieredzi, iepērkoties pa e-pastu. veikalā. 2 gadi HTTP sīkfails
_gat onyte.lv Sīkdatne tiek izmantota, lai identificētu personu neatkarīgi no tā, vai tai ir lietotāja konts, vai tā izmanto dažādas pārlūkprogrammas vai tamlīdzīgi. Sīkfaili tiek izmantoti, lai uzlabotu personas pieredzi, iepērkoties pa e-pastu. veikalā. Sesija HTTP sīkfails
_gid onyte.lv Sīkdatne tiek izmantota, lai identificētu personu neatkarīgi no tā, vai tai ir lietotāja konts, vai tā izmanto dažādas pārlūkprogrammas vai tamlīdzīgi. Sīkfaili tiek izmantoti, lai uzlabotu personas pieredzi, iepērkoties pa e-pastu. veikalā. Sesija HTTP sīkfails

Komerciāls. Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai mūsu un citās vietnēs rādītu personalizētu reklāmu. To sauc par “atkārtotu mārketingu”, kura pamatā ir pārlūkošanas darbības, piemēram, jūsu meklētie un apskatītie produkti.

Vārds

Nodrošinātājs

Mērķis

Derīguma termiņš

Tips

ads / ga-auditorijas

google.com

Google Analytics sīkfails tiek izmantots, lai nosūtītu informāciju par lietotāju

Sesija

Pixel Tracker

impress.php / #

facebook.com

Facebook sīkfails tiek izmantots pārdošanas informācijas izsekošanai

Sesija

Pixel Tracker

NID

google.com

Google Analytics sīkfails tiek izmantots, lai nosūtītu informāciju par lietotāju

6 mēneši

HTTP sīkfails